Ercan Havaalanında Kiralık Araç

Elit rent a car, Ercan havaalanındaki ofisi siz değerli müşterilerine en ekonomik ve en kaliteli araç kiralama hizmetini sunabilmek amacıyla 7/24 hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman Ercan havaalanında kiralık aracınızı sorunsuz bir şekilde Elit rent a car ofisinden teslim alabilirsiniz.

Ercan havaalanında size özel park yerinde aracınızı teslim alıp, dönüşte herhangi bir oto park ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Elit rent a car olarak siz değerli müşterilerimize Ercan havaalanında gereken kolaylığı sağlamaktayız.

Rezervasyon esnasında vereceğiniz bilgiler doğrultusunda uçağınızın iniş saatine göre Ercan havaalanına şirket personelimiz sizi Elit rent a car karşılama tabelası ile karşılayıp daha önceden hijyenik temizliği ve bakımları yapılmış olan aracınızı, ofisimizde yapacağımız kontrat ve ödeme işlemlerinin ardından Elit rent a car’a özel otoparkımızda hazır bulunan aracınızı size teslim ediyoruz. Uçuşunuzda meydana gelebilecek herhangi bir rotar durumunda uçuş takibiniz yapılarak araç ve personel bekletilip herhan bir problem yaşanmadan kiralık aracınızın teslimatı ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Teslimat anında gerekli rehberlik hizmetleri(yol tarifi, Kıbrıs’ta geçerli kurallar gibi) tarafınıza sağlanmakradır. Dönüşte belirttiğiniz zamanda Elit rent a car şirket personelimiz sizi yine Ercan havaalanında karşılayıp aracı teslim alacaktır.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir