Elite rent a car 1995 yılında kurulmuş Kıbrıs lokasyonlu bir şirkettir. Kıbrıs adasının en geniş ve en yeni araç filosuna sahip şirketimiz, güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Ercan havaalanı, Girne ve Lefkoşa bölgesinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Araç filomuz birçok marka ve modelden oluşan geniş seçenekleri ile sunulmaktadır. Her isteğe hitap edebilmek adına sizlere ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar ve geniş araçlar olarak hizmet vermekteyiz. Kişi sayınıza, istediğiniz özelliklere ve konfora göre, ekonomik durumunuza göre arzu ettiğiniz aracı kiralayarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sizlere sadece az seçenekler ile hizmet vermek değil, daha geniş araba model ve marka seçenekleri ile tam arzu ettiğiniz hizmeti vermek için çalışmaktayız. Arabanın tadını yaşamak isteyenler için manuel vitesler, aracın keyfini daha kolay sürmek ve rahatına düşkün olanlar için otomatik vites araçlarımız sunulmaktadır. Günlük haftalık ve aylık olarak kiralama yapabileceğiniz araçlarımız ile Kıbrıs’ı en güzel şekilde gezebilecek ve ulaşımı sorun etmekten çıkarmış olacaksınız.

İster kendi aracınızın konforunda, ister daha üst konumunda isterseniz da daha düşük segmentli bir araba kiralayabilirsiniz. Araçları kiralama sürelerinize bağlı olarak ücretlendirmesini öğrenebilir ve daha uzun süreli araç kiralamaya daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Firmamızda yer alan araç filolarımıza güveniyor ve arzu ettiğiniz aracı mutlaka bulacağınıza, inanıyoruz. Yoğunluk dönemleri olan özel günler için rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmayı unutmayınız. Kıbrıs rent a car olarak artık araç ihtiyaçlarınızı bizimle başarılı bir şekilde tamamlayabileceksiniz. Hemen araç filomuzdan size uygun olan aracın seçimini yapınız ve bizlere ulaşarak aracınızı şimdiden istediğiniz gün ve saate göre rezerve ediniz.