Kıbrıs Oto Kiralama Aşamaları

Elite Oto kiralama firması olarak araç kiralamayı çok daha şeffaf ve çok daha uygun fiyatlar ile sunuyoruz. İlk olarak sitemizde bulunan Rezervasyon formunu doldurarak aracınızı nereden almak istediğinizi ve hangi tarihler arasında kaç gün kiralamak istediğinizi belirtirseniz sizlere fiyat belirtilecek ve sizlerde dilediğiniz aracın özelliğine bakarak kararınızı verebileceksiniz. Kiralamak istediğiniz aracın hangisi olduğuna ve kaç gün kiralama yapacağınıza karar verdikten sonra da sizin iletişim bilgileriniz ve uçuş bilgileriniz isteniyor olacak.

Bu adımları tamamladıktan sonra firmamız tarafından aranacak ve istediğiniz hizmet ile verilen bilgiler tam anlamı teyit edildikten sonra rezervasyonunuz tamamlanıyor olacak.

Ben internet sitesi ile işlem yapmak istemiyorum diyorsanız o halde tüm bunlar ile uğraşmadan direk iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve istenilen bilgileri vererek, istediğiniz aracı ileterek telefonda hizmet alabilirsiniz. Elite Rent A Car olarak bizlerden aldığınız hizmette karşılık makbuzunuz ve faturanız sizlere araç teslim sırasında veriliyor olacak.

Aracınızı teslim alarak sürüşünüze başlayabilirsiniz. Sözleşmede yer alan zaman ve saate kadar araç sizde kalacak ve sözleşme bitiminde ise aracınızı yine belirlediğiniz yere getirerek personellere teslim edebileceksiniz. Araç teslim sırasında merak ettiğiniz ve özellikle Kıbrıs trafik kuralları hakkında öğrenmek istediklerinizi detaylı olarak personellerimize sorabilirsiniz. İşte Kıbrıs araç kiralama aşamaları bu kadar kolay.

Rezervasyon formu kullanarak aracı almak istediğiniz yeri, araç kiralamak istediğiniz tarihleri, kiralık aracınızı alacağınız saatleri seçerek, araç ve fiyat göster butonuna tıklayın, sonraki adımda kiralamak istediğiniz aracın fiyatları, araç özellikleri ile birlikte karşınıza gelecektir. Buradan kiralamak istediğiniz aracı seçiniz, sonraki adımda, kiralık aracınızın resmi, araç özellikleri ve toplam ödemeniz gereken tutar karşınıza gelecektir, bu bölümden aracı kiralayacak olan kişinin iletişim ve uçuş detayları gelecektir, bu formu doldurarak, Kıbrıs araç kiralama işlemini tamamlamış olursunuz, bu adımdan sonra müşteri temsilcimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Kiralık araç bilgilerinizi teyit ederek Kıbrıs’ta araç kiralama işleminiz başarı ile tamamlanmış olacaktır.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir