Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama

Ercan havalimanına indiğiniz anda ayaklarınızı yerden kesecek bir araç arıyorsanız Elit Rent a car sizlere hemen yardımcı olacaktır. Sizlere günün her saat hizmet veren firmamız uçağınızın iniş ve kalkış saatine bakmazsınız aracınızı hazır halde bekletiyor olacak. Yapmanız gereken uçağınızdan inmek ve Elit Rent a car ofisimize gelerek aracınızı teslim almanız olacak.

Dilerseniz havalimanında indiğiniz gibi park alanında aracınız sizleri bekliyor olacak. Yine bize özel ait park yerine teslim ederek herhangi bir otopark ücreti ödemeden aracınızı teslim edebilirsiniz. Özellikle kolaylık arayanlar için havalimanında aracını teslim almak isteyenler için harika bir seçenek diyebiliriz. Aldığınız yerde bırakacak ve hemen uçağınıza atlayarak seyahatinize devam edebileceksiniz.

Daha önceden rezervasyonunuzu yapıp, uçaktan iniş saatinize göre aracınız sizi hazır olarak bekliyor olacak. Size özel ayrılan araç sayesinde gelip beklemek ya da gün ortasında teslim alma gibi bir durum ile karşılaşmıyor olacaksınız. Aracınızı beklemeden hemen teslim alabileceksiniz. Havalimanında bizi hemen bulabilmeniz amacı ile sizleri karşılama tabelası ile buluyor olacak ve sonrasında aracınızı teslim almak için sözleşme ve ödemeyi geçtikten sonra aracınızı teslim alabileceksiniz.

Elit Rent a car hizmeti almak istediğiniz zaman diliminde aracınızın rotor yapması gibi durumlarda da yanınızda oluyor ve sizler havalimanına iniş yapana kadar aracınızı hazır olarak personelimiz ile bekletmekteyiz. Aracınızı teslim aldığınızda personelimiz tarafından Kıbrıs trafik kulları ve dikkat etmeniz gereken bilgiler iletilelecektir. Kiralama süreniz bittiğinde ise yine Elit Rent a car olarak aracınızı Ercan Havalimanından teslim ederek hizmeti sonlandırabilirsiniz.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir