Kıbrıs Magosa Oto Kiralama

Magosa şehri  ve çevresinde toplu taşıma pek yaygın değildir ve toplu taşıma şehirler arasında hizmet vermektedir. Magosa bölgesinde görülmeye değer mekanlar Magosa surlar içerisi ve şehir dışında olduğundan  dolayı bu bölgeleri  gezmek için toplu taşıma araçları kullanılmamaktadır. Bu nedenle Magosa bölgesindeki gezilecek yerlere ulaşımınızı ya taksi ile yada kiralık aracınız ile sağlamak zorundasınız, taksi metre fiyatları yüksek olduğundan dolayı Magosa bölgesinde en ekonomik ulaşım yolu araç kiralamaktır.

Magosa şehrinde gezip görmeye değer çok sayıda tarihi ve turistik mekan vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

– Kapalı Maraş
– Magosa Surları
– Otello Kalesi
– St. Nicolas Katedrali (Lala Mustafa Paşa camii)
– Namık Kemalin Zindanı
– Venedik sarayı kalıntıları
– St. Barnabas Manastırı, İkon ve arkeoloji müzesi
– Salamis harabeleri

Magosa şehrinde gezip görebileceğiniz birçok tarihi ve turistlik mekanlar bulunmaktadır. Bu bölgede ulaşım çok rahat ve yaygın olmadığı için sizlere önerilen noktalara ulaşmanız pek rahat olmayacaktır. Özellikle kısıtlı bir zamanınız da varsa o halde mutlaka Kıbrıs Magosa oto kiralama hizmetlerinden yararlanmanızı öneririz. Bölgede tüm gün gezerek görebileceğiniz birçok noktayı ziyaret edebilirsiniz. Hem in bin yapmak zorunda kalmayacak hem de zaman kaybına uğramıyor olacaksınız.

Magosa bölgesini gezmek maalesef taksi ile oldukça külfetli olmaktadır. Aynı zamanda tarihi mekanların önlerinde her zaman taksi bulmakta zor olabilir. Bu sebeple Kıbrıs’ta aracı olmayanlar için ve gezmeyi de sevenler için bizler mutlaka araç kiralama önerisi yapmaktayız. Magosa uygun araç kiralama firması olarak hizmet veren firmamız geniş araç filomuz ile hizmet vermeye hazırdır.

Magosa bölgesi ve çok daha fazlasına ulaşmak isterseniz Elite Rent A Car Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız ile ulaşımınızı çok daha ekonomik bir şekilde tamamlanmış olacak ve en önemlisi de keyifli bir yolculuk yaşamış olacaksınız. Sizler de Magosa bölgesinde kiralık araç arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek aracınızın bulunduğunuz yere gelmesini sağlayabiirsiniz. Artık Magosa bölgesinde aniden gereken araç kiralama ihtiyaçlarınız bile hızlıca giderilebilecek.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir