Kıbrıs Oto Kiralama

Kıbrıs’ta oto kiralama yapmak için nelere gerekli bir göz atalım. Dilediğiniz gün ve saate, istediğiniz model bir aracı kiralama yapabilmek için öncelikle TC ya da diğer ülkelerden alınmış olan bir ehliyet gerekmektedir. Bunun yanı sıra kiralama yapan kişinin en az 25 yaşında ve en az 4 yıllık bir ehliyet sahibi olması şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra Kıbrıs trafik kurallarına hakim olarak yola çıkmanız da çok önemlidir. Personellerimiz sizlere bu konu hakkında daha detaylı bilgi veriyor olacaktır.

Kıbrıs’ta araçlar sol şeritten devam ediyor. Türkiye’de araba kullananlar ilk anda biraz bocalıyor ve şaşırıyor olsa da çok kısa sürede toplayacak ve başarılı bir sürüş gerçekleştiriyor olacaksınız diye düşünüyoruz. Bunun yanış ıra yolda karşınıza çıkan trafik levhaları ve trafik kuralları ise Türkiye’ye benzerlik göstermektedir. Sizi sadece şerit farklılığı şaşırtıyor olsa da dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sıkıntı yaşamıyor olacaksınız. Dolayısı ile korkacağınız bir durum ortada bulunmuyor.

Dilediğiniz anda Kıbrıs oto kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aracınızı teslim alırken merak ettiğiniz tüm Kıbrıs kurallarını sorabilirsiniz. Zaten personellerimiz kısa bir bilgilendirme ve hatırlatma yapıyor olacaktır. Alanında deneyimli personellerimiz olası bir arıza ya da sorun durumunda da sizlerin yanında olacak ve yol desteği veriyor olacaklardır. Kısaca Kıbrıs oto kiralama konusunda artık ihtiyacınız olduğu her noktada bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir