Kıbrıs’ta Araç Kiralama

Kıbrıs’ı baştan aşağıya gezmek istiyorsanız, gizli saklı kalan birçok yapıyı ve tarihi alanları görmeden gitmem diyorsanız en doğru hareket Kıbrıs’ta araç kiralamak olacaktır. Tüm gün kiralayacağınız araç ile neredeyse görmek istediğiniz hemen hemen her yere gidebilirsiniz. Aksi halde toplu taşıma araçları ya da taksilerde hem zorluk çekecek hem de maddi olarak çok daha külfetli geliyor olacak.

Kıbrıs’ta taksiler maalesef oldukça yüksek diyebiliriz. Bir yerden bir yere gitmek sonra orada aracı bekletip başa bir yere gitmek size sandığınızdan çok daha yüksek miktarlara mal oluyor olacak. Toplu taşıma araçları ise bazı bölgelerde neredeyse hemen hemen hiç yok diyebiliriz. Bu sebeple eğer Kıbrıs’ı gezmek istiyorsanız ya da bir noktadan bir noktaya ulaşmak istiyorsanız en doğru hareket Kıbrıs’ta araç kiralama olacaktır.

Kıbrıs arasında gezebileceğiniz çok sayıda tarihi ve turistik mekan vardır, ve mekanları taksi ile gezmek çok pahalıdır, Kıbrıs adasında toplu taşımada pek yaygın değildir. Fakat Elite Rent A Car araç kiralama hizmetinden faydalanarak Kıbrıs adasının her yerini en ekonomik şekilde gezebilirsiniz. Dilerseniz kiralık aracınızı Ercan Havalimanından teslim alıp Kıbrıs adasını gezdikten sonra yine aracı Ercan Havalimanında teslim edebilirsiniz.

Kıbrıs’ta araç kiralamanızı istediğiniz adresten teslim alarak başlayabilirsiniz. Kaldığınız otelden ya da havalimanından teslim alarak kullanıma başlayabilirsiniz. Dilerseniz bir gün ya da daha fazla süreli kiralama yapabilirsiniz. Zevkinize ve cebinize hitap eden araçlarımızdan birini seçerek rezervasyonunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Aracınız sizin için ayrılmış olacak. Dilediğinizde süresini uzatabilirsiniz. Yani bir gün diye aldığınız aracınızı birkaç gün daha kullanmak üzere bildirebilirsiniz. Bizce bu kez Kıbrıs geziniz altınızda ki arabanız ile çok daha keyifli bir hale gelecek.

Kıbrıs adasında taksimetre fiyatları oldukça pahalı olduğundan dolayı en ekonomik ulaşım yolu Elit Rent A Car’ın araç kiralama hizmetinden geçmektedir.

Kıbrıs’ta araç kiralama, Kıbrıs‘ta tatile geliyorsanız toplu taşıma yeterli seviyede olmadığından dolayı , Kıbrıs’ta  araç kiralama hizmeti almanızı öneriyoruz, çünkü mesai saatleri sonrasında toplu taşıma ile seyahat etmeniz mümkün değildir. Kıbrıs’ta kiralık aracınız ile gezeceğiniz yerlerin başında Girne şehri gelmektedir. Girne Kıbrıs adasının turizm merkezidir ve bu şehirde kiralık aracınız ile gezebileceğiniz bir çok yer vardır. KKTC’de araç kiralamanın en kolay yolu Elite Rent A Car’dır.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir