Kıbrıs’ta Kiralık Aracınızı İade Etmek

Şimdiye kadar hep aracınızı nasıl kiralayacağınızı, kiralarken neleri vereceğinizi ve neler yapacağınıza değindik. Bu yazımızda da alıp kullandığınız aracınızı nasıl iade edeceksiniz ve nelere dikkat edeceksiniz bunlara değiniyor olacağız. Kiralık aracınızı iade etmek kiralamak kadar kolay ve basit.

Kiralık aracınızı nereden teslim aldıysanız oradan teslim edebilirsiniz. Örneğin havalimanında uçağınızdan iniş yaptığınız gibi aracınızı teslim aldınız. O halde aracınızı yine havalimanında uçuştan önce teslim ederek işlemi sonlandırabilirsiniz. Bu sayede oldukça rahat bir kullanım yapmış olacak ve sonrasında iade işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmıyor olacaksınız.

Sadece havalimanı değil elbette. Kaldığınız otelden teslim adlığınız kiralık arabanızı yine aynı yere teslim ederek iade edebilirsiniz. Kiralama sırasında belirlediğiniz gün ve saate kullanım hakkınız dolacağı için personellerimiz hazır olarak bekliyor olacak. Sizi bekleyen personelimize ulaşarak anahtarları teslim edebilirsiniz.

Araç kiralamanın en büyük sıkıntısı olan bir aracı alıp iade etme kısımları artık sıkıntı olmaktan çıkıyor. 7 gün 24 saat hizmet veren ekiplerimiz sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor olacak. Gecenin bir yarısında teslim alacağınız aracınızı yine gecenin bir yarısında teslim edebileceksiniz. Bir başkasına ihtiyaç duymadan ya da zaman kaybı yaşamadan dilediğiniz gün ve saat dolduğunda aracınızı personellerimize iade edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Kıbrıs’ta araç kiralamak oldukça kolay ve zevkli.

Kiralık aracınızın sözleşmesinin bitiş tarihi ve saatinde, önceden belirtmiş olduğunuz yerde ve saatte kiralık aracınızı iade edebilirsiniz. Kiralanan aracınızı Elite Rent A Car personelinin belirttiği şekilde, dilerseniz havaalimanında dilerseniz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin herhangi bir noktasında iade edebilirsiniz.  İade esnasında dilerseniz şirket personelimizi 24 saat arayabilirsiniz.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir