Kıbrıs Otellerinde Araç Kiralama

Kıbrıs özellikle yaz tatili lokasyonu açısından oldukça talep gören ve her yıl doluluk oranlarına ulaşan otellerden oluşmaktadır. Birbiri ardına dizilmiş 5 yıldızlı oteller sizlere en keyifli tatili sunmak için yarışıyorlar. Sizler dilerseniz tüm gün otellerinizde ya da dilediğiniz zaman Kıbrıs’ın sokaklarında turlayabilir ve gezerek eğlenebilirsiniz. Kıbrıs otelinde konaklama yapıyorsanız ama dilediğinizde de araç kiralama yapmak istiyorsanız otelinizden bile çıkmadan sizlere aracınızı ulaştırıyor olacağız.

Kıbrıs otel araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde isterseniz sizler bizim ofislerimize uğrayarak isterseniz bulunduğunuz otelden istediğiniz aracı teslim alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanıyor olacaksınız. Araç kiralamanın dışında herhangi bir ücret ödemeden bulunduğunuz yere hizmeti ücretsiz olarak alıyorsunuz.

Kıbrıs’ta araç kiralamak istiyorsanız nerede olursanız olun Elite Rent A Car ofislerinize ulaşarak araç talebinizi oluşturabilirsiniz. Sizler için araçlarımızı bulunduğunuz adrese kadar getiriyoruz ve sizler bir zaman kaybına uğramıyorsunuz. Örneğin otelde konaklama yapıyor ve sabah erkenden gezintiye çıkmak istiyor olabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir saate aracınız otel kapınızda sizi hazır olarak bekliyor olacak.

Kıbrıs adasında yıldızlı veya yıldızsız çok sayıda otel bulunmaktadır ve Kıbrıs’ın turizm baş kenti Girne’dir genelde oteller, cafeler, barlar ve restoranlar bu bölgede toplanmıştır. Elite Rent A Car‘ın şirket merkezi, Girne şehir merkezinde yer almaktadır ve özellikle Girne otellerinde konaklayan müşterilerimiz araçlarını rahatlıkla ofisimizden veya otellerinden teslim alabilirler.

Taksi ile birçok noktaya ulaşıp çok yüksek paralar vermek yerine, araç kiralama yaparak çok daha uygun maliyetler ile çok daha konforlu bir gezinti yapabilirsiniz. Araç kiralama farkını yaşamak isterseniz firmamıza ulaşabilir ve sorunsuz bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.

Elite Rent A Car Girne ve Lefkoşa ‘daki otellere rent a car hizmetini ücretsiz teslimat olanakları ile sağlamaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki tesislerde araç kiralayabilmek için Elite Rent A Car çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilir veya otel resepsiyonundaki yetkiliden bizi aramasını isteyebilirsiniz. Oto kiralama talebinizi Elite Rent A Car yetkilisine ilettikten kısa bir süre sonra şirket yetkilimiz aracınızı otelinize getirecek, kontrat ve ödeme işlemlerinizi otelinizde yapabileceksiniz dilerseniz kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir